Cкладський фулфілмент

для інтернет магазинів, маркетплейсов
Склад фулфілмент
Фулфілмент (аутсорсинг складських послуг або 3PL)

Фулфілмент (аутсорсинг складських послуг або 3PL)

 • прийом товару від постачальників
 • механічне або ручне вивантаження товару
 • відповідальне зберігання
 • формування товарних партій різної комплектації та складності
 • оформлення супровідних документів
 • завантаження у транспорт замовника або відправка кур’єрськими компаніями
 • обробка повернень та браку

Одним з головних напрямів діяльності компанії «ДИАД-ЛОГІСТИК» є надання послуг фулфілмента для своїх клієнтів.

Фулфілмент (від англ. fulfillment «виконання») — комплекс операцій з товаром з моменту оформлення замовлення покупцем і до отримання ним покупки. Як бізнес-послуга, фулфілмент у класичному розумінні є затребуваним В2С сегментом, особливо інтернет-магазинами, але в останні роки на українському ринку логістичних послуг щочастіше В2В компанії готові передавати на аутсорсинг фулфілмент-центрам якщо не всі, то більшу частину процесів з прийому, обробки та контролю замовлень.

Базові опції фулфілмента:

 • прийом товару від постачальника
 • ручне або механічне вивантаження продукції
 • відповідальне зберігання товарів на складі
 • прийом та обробка замовлень
 • передпродажна підготовка товару (стикерування, етикетування, перепакування, формування метро-юнітів)
 • комплектація та формування товарних партій різної конфігурації та рівня складності
 • допакування замовлень
 • оформлення товаросупровідних документів
 • доставка замовлень кінцевому споживачу або відвантаження у транспорт замовника (відправка кур’єрськими службами тощо)
 • робота з поверненнями та браком
 • формування звітності з руху товару за період

Маємо зауважити, що під час передачі складського господарства на аутсорсинг набір операцій може варіюватися з огляду на специфіку запиту конкретного замовника, наприклад, прийом замовлень у телефонному режимі відбувається у власному відділі продажів, оплата від покупців заходить через платіжну систему, а всі фізичні операції з товаром передані на обслуговування логістичному оператору.

Спираючись на міжнародний та наш власний досвід, ми впевнені у тому, що передача логістики на аутсорсинг позитивно впливає на бізнес в цілому.

Замовник займається вибором постачальників і маркетингом, а всю логістику передає спеціалізованій компанії, таким чином значно зменшує свої витрати, покращує якість процесів та рівень сервісу для кінцевого покупця.

Додатковими перевагами передання складського господарства третій стороні (логістичному оператору) також є:

 • економія людських ресурсів завдяки зменшенню кількості персоналу та адміністративного навантаження на офіс
 • пришвидшення обробки замовлень
 • гнучкість в адаптації складського господарства під сезонні коливання та зміни на ринку
 • передача ризиків про збереження товару логістичному оператору (в якого весь товар на складі, як правило, є застрахованим у профільній страховій компанії)
 • товар розміщений на складі, який відповідає вимогам для зберігання профільних товарних груп (охорона території, відеоспостереження, протипожежна безпека, підтримання температурного режиму та рівня вологості, регулярна дезінфекція та дератизація)
 • немає необхідності інвестувати в обладнання, вантажну техніку, програмне забезпечення та оренду складу (оплата останнього місяця оренди та/або гарантійний платіж)
 • зменшення овердрафту у зв’язку з оплатою складських послуг у кінці звітного періоду (оренда складу – завжди за передплатою на місяць вперед)
 • зарахування частини витрат (як придбання послуг) у податковий кредит

Фулфілмент

Фулфілмент логістика - послуга, що відкриває широкі можливості в сфері e-commerce. Fulfilment - це комплекс заходів з товаром для інтернет магазинів, для маркетплейсов з моменту створення замовлення до моменту його отримання.

Фулфілмент логістика передбачає, що на сьогоднішній день інтернет-магазину або маркетплейсу зовсім не обов'язково мати власний склад Київ, який вимагає серйозних фінансових вливань і витрат часу. Фулфілмент логістика дозволяє маркетплейсам і інтернет-магазинах Дніпро займатися безпосередньо організацією продажів, а все логістичні fulfilment заходи передати надійному оператору. Тоді кожен партнер буде професійно займатися своєю справою. Інтернет магазин Харків - просувати товари і розширювати асортимент, не беручи участь в логістичних процесах, а лише контролюючи їх, а логістичний оператор - приймати товар на склад фулфілмент, зберігати і обробляти товар в рамках послуги fulfilment, комплектувати замовлення, відправляти їх, приймати оплату і вести облік.

Для кого актуальна фулфілмент логістика?

Фулфілмент логістика насамперед актуальна для інтернет магазинів, для маркетплейсов, зацікавлених в мінімізації фінансових витрат на складські операції і клієнтський сервіс.

Якщо ви займаєтеся міжнародною торгівлею, склад фулфілмент Київ, Дніпро, Харків - чи не єдине оптимальне рішення для вашого бізнесу. Фулфілмент логістика актуальна для іноземних інвесторів, що здійснюють постачання товарів з України за кордон.

Вітчизняні підприємці, які постачають товар за кордон, також потребують fulfilment логістики для прискорення доставки замовлень і поліпшення клієнтського сервісу.

Склад фулфілмент компанії "Diad Logistic" надає fulfilment послуги:

- прийом товару на склад фулфілмент в містах Харків, Київ, Дніпро;

- контроль якості товару і відбраковування при прийомі на склад фулфілмент;

- облік і зберігання прибулого на склад фулфілмент товару;

- передпродажна підготовка, упаковка, маркування, сортування товару на складі fulfilment;

- контроль термінів придатності товару;

- fulfilment передбачає комплектацію замовлень;

- fulfilment забезпечує комплектацію наборів для рекламних кампаній;

- доставка замовлень кінцевим адресатам в рамках послуги фулфілмент логістика Київ;

- заповнення гарантійних талонів;

- робота з поверненнями на склад фулфілмент Харків;

- прийом оплати від покупців на склад фулфілмент Дніпро;

- оформлення супровідної документації в рамках fulfilment обслуговування.

При упаковці вашого товару в рамках послуги fulfilment, ви маєте можливість вибрати вид упаковки з широкого асортименту. При упаковці, за Вашим бажанням, ми можемо вкладати в посилки вашу рекламну продукцію.

Склад фулфілмент для інтернет магазинів, і для маркетплейсов запропонує кожному клієнту перелік індивідуальних заходів, при яких фулфілмент логістика буде оптимальна для конкретного бізнесу. Замовник послуги fulfilment може передавати нам як все логістичні процеси повністю, так і частково.

Фулфілмент логістика від компанії "Diad Logistic" - переваги

1. Фулфілмент логістика Київ, Харків, Дніпро - це оптимальне рішення для інтернет магазинів, і для маркетплейсов. Ви займаєтеся маркетингом, розвиваєте свій бізнес, а всю логістику беремо на себе ми.

2. Фулфілмент логістика від "Diad Logistic" дозволить вам мінімізувати витрати і заощадити час.

3. Направляючи свої логістичні операції на наш склад фулфілмент, ви покращуєте сервісне обслуговування своїх клієнтів, і залучаєте нових завдяки якісному сервісу fulfilment.

4. Склад фулфілмент Дніпро, Харків, Київ забезпечує перебування товарів у цілковитій безпеці, з дотриманням необхідних правил зберігання.

5. Наше програмне забезпечення fulfilment для інтернет магазинів, і для маркетплейсов легко інтегрується з вашим ПЗ. Ви маєте можливість контролювати fulfilment операції з товаром;

6. Наш склад фулфілмент для маркетплейсов і для інтернет магазинів забезпечить отримання замовлень вашими клієнтами точно в строк.