Міжнародні вантажоперевезення

Магістральні перевезення вантажів Україна - Європа - Польща, Німеччина, Голландія, Франція
Магістральні вантажоперевезення

Магістральні вантажоперевезення

власний, орендований та найманий автотранспорт (тент, цельномет) вантажопідйомністю від 5т до 22т, об’ємом до 160 м3

Міжнародні вантажоперевезення

Компанія «ДИАД-ЛОГІСТИК» організує під ключ імпорт товарів у будь-яку точку України з країн Європейського союзу (Голландія, Польща, Франція, Чехія, Бельгія, Словаччина, Німеччина, Угорщина, Іспанія, Болгарія, Італія, Греція, Румунія). Саме доставка автомобільним транспортом (через материкове розташування більшості країн) є найвигіднішим та найшвидшим способом імпорту в Україну європейських товарів.

Всі міжнародні вантажоперевезення наші співробітники юридично супроводжують від завантаження на складі постачальника до розвантаження у замовника в Україні.

Перевезення вантажів здійснюються власним і найманим автомобільним транспортом вантажопідйомністю 20-22 тони (FTL), обсягом до 120 м3, використовуються єврофури (тенти, цільнометалеві кузови), рефрижератори, термобудки.

У склад пакету імпорту входять такі послуги:

 • формування оптимального маршруту магістрального вантажоперевезення
 • послуги проміжного партнерського складу у Польщі (Прушкув) для тимчасового зберігання, обробки вантажів, етикетування, нанесення акцизних марок та передпродажної підготовки товарів
 • допомога з оформленням всієї необхідної документації для перевезення Європа-Україна (EUR1, EX-1, e-AD, CMR)
 • CMR-страхування вантажів (за побажанням замовника)
 • брокерське оформлення імпорту, супровід клієнтів у митних процедурах
 • розмитнення в Україні (ІМ40, Київська та Львівська митниці)
 • збір пакету всіх необхідних ліцензій і сертифікатів
 • підготовка податкової декларації
 • допомога в проходження митного контролю
 • юридичний захист при виникненні митного контролю.

Акцентуємо вашу увагу на тому, що водії наших власних та партнерських вантажівок мають досвід перевезень у межах Європейського союзу, тобто знають особливості проїзду по території різних країн та дотримуються місцевого  законодавства, це значит, що вони:

 1. - суворо дотримуються швидкісного режиму та правил руху великотоннажного транспорту
 2. - знайомі з системою дорожніх штрафів у різних країнах ЄС
 3. - вдало використовують переваги платних доріг для зменшення часу та пробігу на рейсі
 4. - мають необхідні документи (двосторонні/транзитні дозволи або книжки ЕКМТ) для здійснення вантажних перевезень у країнах Євросоюзу
 5. - знають розклад та передбачають можливі обмеження руху вантажного транспорту у дні державних свят різних країн

Мета нашої компанії – максимально спростити та зробити зручним імпорт товарів споживання, матеріалів, сировини з Європи для потреб вашого бізнесу.

Міжнародні вантажоперевезення

На сьогоднішній день міжнародні перевезення вантажів Україна-Європа - дуже затребувана послуга, яка є головною складовою зовнішньоекономічної діяльності будь-якого підприємства.

Стандарти, що існують для надання послуги міжнародні перевезення вантажів Україна-Європа, припускають великі фінансові вкладення і багато витрат часу, тому магістральні вантажоперевезення Україна-Європа є відчутним викликом для ведення зовнішньоекономічної діяльності.

Найоптимальнішим рішенням для компаній, яким потрібно послуга міжнародні перевезення Україна-Європа, буде звернутися до досвідченого логістичного оператора - компанії "Diad Logistic", що виконує магістральні вантажоперевезення. Ми пропонуємо повний цикл послуг міжнародні перевезення Україна-Європа (Угорщина, Польща, Голландія, Чехія, Франція, Словаччина, Німеччина, Бельгія, Болгарія, Іспанія, Італія, Греція, Туреччина, Румунія), а також послуг із зберігання вантажів на складах і юридичній супроводу своїх клієнтів.

Виконання послуги міжнародні вантажоперевезення пов'язано зі складними логістичними завданнями і різними юридичними нюансами. Ми оперативно виконуємо міжнародні вантажоперевезення, надаючи замовнику повну прозору звітність, і допомагаючи в оформленні супровідної документації на міжнародні вантажоперевезення.

Міжнародні перевезення вантажів здійснюються власним, так і орендованим автомобільним транспортом вантажопідйомністю від 5 до 22 тонн, для обсягів вантажів до 160 м 3. Ми організовуємо міжнародні перевезення товарів у будь-яку точку України-Європа (Голландія, Польща, Франція, Чехія, Бельгія, Словаччина, Німеччина, Угорщина, Туреччина, Іспанія, Болгарія, Італія, Греція, Румунія).

Здійснюючи міжнародні перевезення вантажів, ми залучаємо до роботи тільки професійних водіїв і якісний, надійний автотранспорт. Надаючи послугу магістральні вантажоперевезення, ми підбираємо транспорт для послуги міжнародні вантажоперевезення, максимально відповідний типу вантажу.

Забезпечуємо нашим партнерам прозору і доступну цінову політику на магістральні вантажоперевезення Україна-Європа (Італія, Польща, Франція, Чехія, Туреччина, Словаччина, Бельгія, Німеччина, Угорщина, Румунія, Голландія, Греція, Іспанія, Болгарія).

Міжнародні вантажоперевезення автотранспортом - переваги

· Міжнародні перевезення вантажів Україна-Європа автомобілями зручною маневреністю даного виду транспорту. Також автотранспорт, який виконує магістральні вантажоперевезення Україна-Європа, не прив'язаний до аеродромів і портів.

· Міжнародні вантажоперевезення автотранспортом дозволяють точно дотримуватися термінів поставки.

· Міжнародні вантажоперевезення автотранспортом забезпечують високу рентабельність доставки магістральні вантажоперевезення Україна-Європа.

Здійснюємо наступні заходи в рамках послуги міжнародні перевезення вантажів:

- Створення оптимального для вашої компанії маршруту магістральні вантажоперевезення;

- Послуги складу, обробка вантажів і підготовка до здійснення послуги магістральні вантажоперевезення;

- Надання складів тимчасового зберігання товарів при наданні послуги магістральні вантажоперевезення;

- Митне оформлення вантажів в рамках послуги магістральні вантажоперевезення, супровід клієнтів в митних процедурах;

- Страхування вантажів при наданні послуги магістральні вантажоперевезення;

- Облік товару при здійсненні послуги міжнародні вантажоперевезення;

- Навантажувально-розвантажувальні роботи;

- Оформлення всієї необхідної документації в рамках послуги міжнародні перевезення Україна-Європа.

Переваги послуги магістральні вантажоперевезення від "Diad Logistic"

1. Завдяки тому, що ми є логістичним оператором повного циклу, ми забезпечуємо якісне виконання послуги міжнародні перевезення Україна-Європа і при необхідності виконуємо додаткові логістичні заходи в рамках послуги магістральні вантажоперевезення.

2. Виконуємо консолідовані і повнокомплектні міжнародні перевезення вантажів Україна-Європа (Німеччина, Чехія, Угорщина, Польща, Голландія, Словаччина, Бельгія, Туреччина, Франція, Греція, Іспанія, Румунія, Болгарія, Італія).

3. Забезпечуємо суворе дотримання умов транспортування та зберігання товарів.

4. Здійснюємо магістральні вантажоперевезення різних типів вантажів, в тому числі небезпечних вантажів.

5. При здійсненні послуги міжнародні перевезення вантажів ви маєте можливість відстежувати місцезнаходження свого вантажу в дорозі і контролювати його стан.

6. Магістральні вантажоперевезення виконуються із суворим дотриманням термінів доставки.

7. Міжнародні перевезення з нами гарантують безпеку товару в дорозі і збереження його початкових характеристик.

Наша компанія практикує індивідуальний підхід до кожного замовника, з урахуванням усіх його побажань і особливостей його товару. Незалежно то того, постійний ви наш партнер, чи замовляєте одну послугу міжнародні перевезення Україна-Європа, ми надаємо гарантію якості послуги магістральні вантажоперевезення Україна-Європа (Польща, Чехія, Словаччина, Німеччина, Угорщина, Голландія, Бельгія, Іспанія, Франція, Італія , Греція, Туреччина, Румунія, Болгарія).