Доставка в РЦ торгових мереж

в Києві, Харкові, Дніпрі
Доставка в РЦ торговельних мереж у Києві, Дніпрі, Харкові

Доставка в РЦ торговельних мереж у Києві, Дніпрі, Харкові

доставка товару замовника до розподільчих центрів національних та локальних мереж (АТБ, Сільпо, Епіцентр, EVA, Watsons, Простор, Космо, Auchan, Varus, Novus, Rozetka, Мегамаркет, Metro C&C, Ельдорадо, Клас, Рост, Восторг, Дигма, Посад, Чудо Маркет та інші)

Доставка товарів в РЦ торгових мереж

Компанія «ДИАД-ЛОГІСТИК» як логістичний оператор повного циклу забезпечує доставку товарних партій замовника до розподільчих центрів національних та локальних мереж рітейлу по території України (АТБ, Сільпо, Епіцентр, EVA, Watsons, Простор, Auchan, Varus, Novus, Rozetka, Metro Cash & Carry, Ельдорадо, Класс, Рост, Восторг, Дигма, Посад, Чудо Маркет та інші).

Доставка до РЦ торговельних мереж необхідна для постачальників, які мають потребу регулярно, за погодженим мережею графіком, постачати товари невеликими партіями від 1 палети.

 • доставка товара замовника до РЦ забезпечується малотонажним транспрортом (2-5 т) у складі збірної партії вантажів
 • товар здається в РЦ у погоджене часове вікно, що мінімізує штрафи та претензії від торговельної мережі
 • водій-експедитор під час передачі товару дає оперативний зворотній зв’язок, якщо виникли труднощі з прийняттям продукції або за необхідності замінити документи у системі РЦ
 • тариф на доставку є фіксований, формується на основі графіку, обсягів та частоти поставок замовника
 • простій автомобіля на РЦ до 3-х годин включений у тариф
 • на доставку приймаються харчові продукти (бакалія, кондитерські вироби), косметика, побутова хімія, господарчі товари, що не потребуються особливого температурного режиму перевезення
 • вантаж на доставку має бути розміщений та надійно закріплений на європіддоні 1,2 х 0,8 м, запакований у стрейч-плівку без можливості зовнішнього доступу до товару. Висота палети не більше 1,8 м, вага до 600 кг
 • доставка до РЦ рітейлу відбувається за наявністю санітарних документів (санітарна книжка водія, санітарний паспорт на транспортний засіб)
 • доставка доповнюється оформленням та перевіркою супровідної документації на нашому складі
 • оригінали товаросупровідних документів та накладних з поміткою РЦ про отримання товару повертаються замовнику
 • за необхідності можлива доставка товарів транспортом з гідробортом
 • під час доставки партій товару менших від 1 палета можливе формування сендвіч-палет з наступним розформуванням палети та розкладанням товару на окремі піддони на рампі розподільчого центру
 • товар, який був неприйнятий, або повернення від мережі доставляється на наш склад, інформація про повернення оперативно надається замовнику

Логістичний оператор у межах послуги доставки до РЦ національного та локального роздробу бере на себе організацію всього ланцюгу постачання та несе повну відповідальність за операції з товаром до моменту здачі його отримувачу.

Доставка в РЦ

Діяльність будь-якої виробничої компанії Київ включає в себе доставку товарів до магазинів. Для цього потрібна побудова оптимальної товаропровідної мережі, в яку входять розподільні центри.

Розподільчий центр - найзручніший варіант для сортування та доставки вантажів в мережеві магазини. РЦ - це склад Київ, в який доставляються вантажі від виробників для подальшого розподілу товарного потоку по іншим складам або по торговим точкам Київ.

Основне завдання розподільного центру Київ - організація правильного зберігання вантажів, і розподіл товарів по транспортним потокам. Доставка вантажів в мережеві магазини включає супутні послуги з тимчасового зберігання вантажів, упаковці та формуванню товарних партій, маркування та стікерування, сертифікації та документального супроводу всіх здійснюваних заходів.

Обслуговування кожного розподільного центру Дніпро обходиться торгової мережі досить дорого, тому передача функції доставка в РЦ торгових мереж надійному логістичному оператору, такому як компанія "Diad Logistic" - вигідне і найоптимальніше рішення, покликане позбавити замовника Харків від безлічі проблем, пов'язаних з логістичними процесами.

Доставка в РЦ торгових мереж необхідна для компаній, яким потрібно доставляти товари з розбивкою на невеликі партії. Доставка вантажів в мережеві магазини здійснюється в максимально короткий термін і з повною збереженням вантажу.

Компанія "Diad Logistic" здійснює повний комплекс послуг доставка товарів у магазини Україна: Дніпро, Київ, Харків.

Ми беремо на себе всі обов'язки: доставка товарів в торгові мережі, відповідальне зберігання, обробка вантажів, упаковка, маркування, сортування та інші заходи, що входять в послугу доставка в торгові мережі України.

Доставка в РЦ торгових мереж здійснюється з урахуванням індивідуальних потреб і побажань клієнтів Харків. Заходи з вантажами виконуються в самі стислі терміни.

Задіяний транспорт

Доставка в РЦ торгових мереж здійснюється різними видами транспорту, виходячи з характеристик товару і індивідуальних побажань клієнта:

- доставка товарів у магазини Київ індивідуальними видами транспорту, пристосованими під ваші цілі;

- доставка в РЦ торгових мереж швидкопсувних товарів і продуктів харчування, які потребують дотримання температурного режиму під час доставки товарів в магазини. Доставка в РЦ торгових мереж здійснюється з використанням 20-тонних рефрижераторів (температурний режим до -22 C). Доставка в РЦ торгових мереж виконується з обов'язковою наявністю санітарних документів;

- доставка товарів у магазини Дніпро ізотермічним фургоном Харків;

- доставка товарів у магазини Харків здійснюється вантажними автомобілями з кузовом тент і фургон;

- доставка товарів у магазини з гідро.

Переваги послуги доставка в РЦ торгових мереж

Співпраця з компанією "Diad Logistic" має безліч переваг для замовника Київ:

- Доставка в РЦ торгових мереж включає прийом і облік товарів, які здійснюються кваліфікованим персоналом, відповідальним за розміщення всіх позицій товару відповідно з прийнятими нормативами. Імовірність помилок при послузі Доставка в РЦ торгових мереж зведена до мінімуму.

- Вантаж супроводжується професійним експедитором Дніпро.

- Доставка в РЦ торгових мереж супроводжується оформленням і перевіркою супровідної документації на вантаж.

- При необхідності додатково пакуємо і переупаковуємо товар Дніпро.

- Доставка товарів в торгові мережі супроводжується контролем правильності складання документації на повернення, і її передачею відправнику товару.

- Доставка в торгові мережі включає страхування вантажу Дніпро.

- Доставка в РЦ торгових мереж передбачає вибудовування логістичного ланцюжка, максимально ефективної для замовника.

Логістичний оператор в рамках послуги доставка в РЦ торгових мереж бере на себе всі питання по організації доставки товарів в торгові мережі і несе повну відповідальність за операції з товаром. Ми гарантуємо, що доставка в РЦ торгових мереж буде виконана максимально швидко і якісно.