Перевезення з температурним режимом

рефрижераторні перевезення Київ, Харків, Дніпро
вантажоперевезення рефрижератором
Холодна логістика

Холодна логістика

доставка по території України, імпорт/експорт з Європи FTL партій продуктів харчування та сумісних груп товарів, що потребують температурного режиму перевезення.

на рейсах використовуються 20т рефрижератори (до -22℃), у наявності санітарні книжки та санітарні паспорти.

Компанія «ДИАД-ЛОГІСТИК» надає своїм клієнтам послуги холодної логістики - доставки FTL партій продуктів харчування та сумісних груп товарів, що потребують температурного режиму перевезення, по території України, а також імпортні/експортні поставки такої продукції до або з Європи.

На рейсах використовуються 20т рефрижератори (до -22℃), у наявності санітарні книжки та санітарні паспорти. Холодна логістика передбачає максимально короткий час транспорту з вантажем в дорозі для найшвидшої доставки швидкопсувних товарів кінцевому споживачу.

Рефрижератори мають таку класифікацію:

клас А - підтримують температуру від +12°С до 0°С, використовуються переважно для транспортування фруктів, овочів, свіжої риби.

клас B - здатні підтримувати температуру від +12°С до -10°С. Їх використовують частіше за все для перевезення свіжого м’яса.

клас С - підтримують температурний режим від +12°С до -22°С. У такому режимі транспортують морозиво, заморожені фрукти та овочі, м’ясо глибокої заморозки.

На невеликих дистанціях та у міжсезоння використовується ізотермічні фургони (термобудки), вантаж у дорозі не встигає втратити встановлену температуру, такий варіант є менш витратним для замовника, ніж перевезення рефрижератором через економію на роботі холодильного устаткування.

Весь наш транспорт обладнаний обігрівальними та холодильними установками, має якісну термоізоляцію, вентиляцію, відповідає міжнародним нормам, встановленим для перевезення вантажів з дотриманням температурного режиму.

Доставка продукції, що потребує температурного режиму, відбувається за суворого виконання санітарних стандартів, правил перевезення харчових продуктів та міжнародних вимог до рефрижераторного транспортування товарів.

Перевезення з температурним режимом передбачає дотримання таких умов:

 1. Наявність у транспортному засобі сучасних систем вентиляції, які забезпечують постійне надходження та вихід повітря у фургоні.
 2. Контроль усіх санітарних умов під час транспортування. Ізотермічні фургони мають всередині спеціальне покриття з матеріалу, який призначений для продуктів харчування.
 3. Мінімізація коливань температури всередині фургони (через відкриття дверей або нерегулярне вмикання холодильного устаткування)

До перевезення приймаються такі товарні групи:

 • кондитерські вироби (у тому числі шоколад та морозиво)
 • консерви
 • яйця, м'ясо та ковбасні вироби
 • мед
 • риба і морепродукти
 • овочі і фрукти
 • кисломолочні та молочні продукти
 • алкоголь (вина, що потребують спеціального температурного режиму зберігання та перевезення)
 • квіти, саджанці

Доставка вантажів з температурним режимом

Температурний режим в аспекті вантажоперевезень - це суворе дотримання постійної певної температури, при якій транспортується вантаж.

Перевезення вантажів з дотриманням температурного режиму Україна відноситься в першу чергу до рефрижераторних перевезень. Вантажні перевезення рефрижераторами необхідні для швидкопсувних товарів, і товарів, які потребують 3pl заморозка: медикаменти, хімічні речовини, продукти харчування. Рефрижераторні перевезення та 3pl заморозка необхідні для збереження первинних характеристик вантажу та збереження його товарного вигляду.

Грузоперевозки рефрижератором вимагають суворого дотримання особливих умов. Збереження товару безпосередньо залежить від підтримки необхідної температури в транспортному засобі. Транспорт повинен бути обладнаний обігрівальними і / або холодильними установками, мати якісну термоізоляцію, вентиляцію і в цілому відповідати прийнятим міжнародним нормам, встановленим для здійснення послуги перевезення вантажів з дотриманням температурного режиму.

Компанія "Diad Logistic" Україна якісно і оперативно надає послугу перевезення вантажів з дотриманням температурного режиму Україна: Дніпро, Київ, Харків. Здійснюємо перевезення рефрижератором вантажів різними партіями і обсягами Дніпро. Використовуємо транспорт, який здійснює рефрижераторні перевезення для вантажів, що вимагають особливого температурного режиму Харків, а також ізотермічний транспорт Харків, який зберігає товар від зовнішніх температур.

Доставка вантажів з температурним режимом передбачає максимально короткий час транспорту з вантажем в дорозі. Товар повинен бути доставлений адресату оперативно з метою збереження всіх своїх первинних властивостей. Грузоперевозки рефрижератором також припускають оперативність і дотримання температурного режиму на складі Київ при вантажно-розвантажувальних роботах.

Вантажні перевезення рефрижераторами Дніпро здійснюються нами з попередній побудовою оптимального маршруту з метою виключення затримок в дорозі. Також велике значення при наданні послуги доставка вантажів з температурним режимом Україна має суворе дотримання санітарних норм.

Перевезення вантажів з дотриманням температурного режиму Київ передбачає абсолютну чистоту автомобіля і його повну технічну справність.

Доставка вантажів з температурним режимом від "Diad Logistic" Україна включає:

- вантажоперевезення рефрижератором продуктів 3pl заморозка;

- доставка вантажів з температурним режимом Харків - медикаменти та хімічні речовини;

- перевезення вантажів з дотриманням температурного режиму Харків - кондитерські вироби;

- перевезення вантажів з дотриманням температурного режиму Дніпро - консерви, м'ясо, риба і морепродукти 3pl заморозка;

- перевезення вантажів з дотриманням температурного режиму Харків - овочі і фрукти;

- перевезення вантажів з дотриманням температурного режиму Дніпро - кисломолочні та молочні продукти;

- доставка вантажів з температурним режимом Київ - живі рослини (саджанці, квіти).

Перевезення вантажів з дотриманням температурного режиму - використовуваний транспорт

У великих містах широко використовується ізотермічний транспорт, так як відстань невелика, і вантаж не встигне втратити встановлену температуру. Ізотермічний транспорт необхідний для перевезення продуктів харчування. Однакові значення встановлених температур дозволяють надати товар адресату зі збереженням всіх його якостей.

Міжміські перевезення вантажів з дотриманням температурного режиму передбачає використання рефрижераторів 3pl заморозка, так як вони дозволяють підтримувати потрібний температурний режим протягом усього шляху. Швидкопсувний вантаж можна перевозити як збірний вантаж, так і окремим рефрижератором.

Грузоперевозки рефрижератором і 3pl заморозка в складі збірного вантажу допомагають знизити вартість доставки малих товарних партій.

Консолідовані вантажні перевезення рефрижераторами здійснюються за такою схемою: товари від різних постачальників збираються на складі логістичного оператора, упорядковуються, розподіляються на товарні партії і транспортуються одержувачам рефрижератором вантажопідйомністю 20 тонн.