3PL аутсорсинг

оператор в Києві, Харкові, Дніпрі
3pl логістика
3PL аутсорсинг (аутсорсинг складських послуг або 3PL)

3PL аутсорсинг (аутсорсинг складських послуг або 3PL)

 • прийом товару від постачальників
 • механічне або ручне вивантаження товару
 • відповідальне зберігання
 • формування товарних партій різної комплектації та складності
 • оформлення супровідних документів
 • завантаження у транспорт замовника або відправка кур’єрськими компаніями
 • обробка повернень та браку

Український бізнес, на відміну від європейського, все ще досить скептично ставиться до передачі другорядних процесів (бухгалтерія, IT, транспортна та складська логістика і т. ін.) на обслуговування стороннім спеціалізованим компаніям, віддаючи перевагу серйозним інвестиціям у власні департаменти та інфраструктуру.

Але через постійно зростаючу конкуренцію на споживчих ринку та необхідність зниження витрат власники компаній для збереження фокусу на основній діяльності та задля підвищення конкурентоспроможності шукають шляхи оптимізації бізнес-процесів, що рано чи пізно призводить до ідеї аутсорсингу непрофільних напрямів, що не приносять прибуток.

Треба розуміти, що керування та контроль за неключовими процесами потребує витрат ресурсів, далеко не завжди виправданих, які натомість можуть бути направлені на створення нових продуктів, вихід на перспективні ринки збуту та все те, що приносить прямий прибуток компанії.

Розглянемо більш найрозповсюдженіший тип складського господарства для товарів FMCG-сегменту, яке у більшості українських компаній представляє собою пристосоване (або не дуже) для зберігання товарів приміщення з фіксованою площею та ціною оренди, штат співробітників, часто недоукомплектований через відтік виконавців до Європи, що потребує підтримувати та регулярно збільшувати фонд заробітної плати, придбане колись (або отримане від орендодавця) складське устаткування та вантажна техніка, напівручний складський облік інструментами Excel та 1С.

Основні переваги складського аутсорсингу у порівнянні із орендованим складом:

 • фокус клієнта на основному бізнесі – спрямування зекономленого часу та ресурсів на отримання прибутку
 • відсутність капітальних інвестицій на старті проекту (передплата та гарантійний внесок орендодавцю, вантажна техніка, програмне забезпечення, додаткове устаткування)
 • сплата за складські послуги відбувається після закінчення звітного періоду, а не перед, на відміну від платежу за оренду
 • оплата лише занятого товаром місця та фактично отриманих послуг – переведення постійних витрат у змінні
 • немає необхідності наймати, адаптувати, мотивувати та заміщати персонал
 • можливість швидко змінювати обсяги зберігання та складських послуг
 • оптимізація фінансових витрат у періоди сезонних коливань складських залишків, під час розширення бізнесу замовника або його адаптації під зміни на ринку
 • збільшення ефективності складського господарювання завдяки автоматизації процесів та обліку
 • забезпечення оптимальних умов для зберігання товарів
 • передача ризиків за збереження товару логістичному оператору, який страхує свою відповідальність у профільній страховій компанії

Ми не стверджуємо, що передача складського господарства підряднику підходить всім, але вважаємо, що реалії та тенденції споживчого ринку можуть і повинні стати приводом для топ-менеджерів та власників бізнесу подивитися на питання оптимізації власних складських процесів під іншим кутом зору.

Аутсорсинг 3pl

3pl логістика, або логістика третьої сторони - аутсорсинг 3pl, включає в себе як повний комплекс логістичних заходів, так і надання вибіркових операцій логістичним оператором замовнику. Це логістика третього покоління, яка має на увазі для замовника передачу логістичного напряму своєї діяльності 3pl оператору. Вивільнені фінансові та кадрові ресурси компанія може направити безпосередньо на розвиток своєї основної діяльності, маркетинг і збільшення продажів.

Аутсорсинг 3pl неймовірно популярний в Європі і Сполучених Штатах Америки, і на сьогоднішній день 3pl логістика впевнено набирає популярність в Україні. 3pl логістика від компанії "Diad Logistic" вже сьогодні доступна для наших партнерів Дніпро, Київ, Харків.

3pl логістика Київ включає себе такі комплексні заходи, як відповідальне зберігання товарів, різні операції з товаром, упаковка, перевантаження, маркування, облік і управління запасами, контроль термінів придатності, обробка замовлень, консолідація відправлень, робота з поверненнями, прийом платежів за товар, підготовка супровідної документації, 3pl доставка, організація і управління транспортуванням і відстеження пересування вантажів в рамках послуги 3pl доставка.

Аутсорсинг 3pl Київ пропонує оптимальні рішення для малого, середнього і великого бізнесу. 3pl логістика за доступною ціною - це реально. Ми володіємо всіма ресурсами і можливостями для виконання дійсно комплексного обслуговування аутсорсинг 3pl: маємо свої великі складські площі, розвинену транспортну мережу, щоб 3pl доставка здійснювалася оперативно, і технічні потужності для швидкого виконання заходів аутсорсинг 3pl Київ.

3pl оператор "Diad Logistic" Київ має в своєму штаті професіоналів вузької спеціалізації 3pl логістика, які грамотно взаємодіють з податковими та митними органами, що дає гарантію недопущення помилок в здійсненні послуги 3pl логістика.

3pl логістика від "Diad Logistic" - це:

- незмінний професіоналізм, бездоганна репутація та великий досвід роботи в аутсорсинг 3pl. Ми здатні оперативно виконувати навіть найскладніші і нестандартні завдання для своїх клієнтів, наша 3pl доставка Київ - найшвидша;

- 3pl логістика Дніпро автоматизує і прискорює всі логістичні процеси. 3pl оператор робить все, щоб ваш бізнес був більш прибутковим ефективним;

- 3pl оператор забезпечує можливість інтеграції WMS системи з програмним забезпеченням клієнта;

- 3pl оператор Дніпро має власні складські приміщення, обладнані за останнім словом техніки, з великим запасом складських площ і новітнім програмним забезпеченням;

- 3pl оператор Харків має надійну налагоджену систему поставок з підбором оптимального виду транспорту, з урахуванням характеристик вашого вантажу, 3pl доставка буде комфортною і максимально безпечною;

- 3pl логістика Харків має на увазі розробку гнучких логістичних моделей в рамках послуги аутсорсинг 3pl, індивідуально для кожного клієнта, з урахуванням його потреб і побажань;

- ефективне управління ресурсами транспортної та складської логістики;

- 3pl доставка - це найкоротші терміни транспортування вантажів в будь-яку точку країни;

- 3pl оператор здійснює інформаційну підтримку клієнтів і консультує з усіх питань 3pl логістика;

- вигідні розцінки Дніпро, які ми можемо надати завдяки автоматизації і оптимізації складських процесів.

3pl оператор "Diad Logistic" - переваги роботи з нами

- Замовляючи послугу 3pl доставка у нас, у вас відпадає необхідність контролювати логістичні заходи на всіх етапах, починаючи від прийому товару і закінчуючи доставкою кінцевому споживачеві.

- Вам більше не потрібно витрачати величезні кошти на утримання і розвиток складу Харків.

- У вас немає необхідності навчати і оплачувати кваліфіковані кадри для забезпечення функціонування складської інфраструктури.

- Компанія приймає всі логістичні ризики на себе, щоб ви могли ефективно займатися стратегічними питаннями своєї діяльності.

Ставайте нашим партнером, і надійний 3pl оператор надасть вам якісний аутсорсинг 3pl Україна.