Склад із залізничною гілкою

в Києві, Харкові, Дніпрі
Склад з жд гілкою
Перевалка контейнерів, залізничних вагонів

Перевалка контейнерів,
залізничних вагонів

 • перевантаження товару з вагона чи контейнера у транспорт замовника без зберігання на складі
 • прийом вагонів від станції Вишневе

Компанія «ДИАД-ЛОГІСТИК» на основному складі у Вишневому (5 км від Київської кільцевої дороги) надає своїм клієнтам послуги експедирування, прийому, завантаження, перевалки та відвантаження палетованих товарних партій з залізничних вагонів або контейнерів у транспорт замовника без зберігання або з тимчасовим розташуванням на складі. За необхідності забезпечуємо брокерські послуги розмитнення/замитнення продукції.

Перевезення вагонами та використання складу перевалки з залізничною гілкою – найбільш практичне рішення для компаній, що займаються постачанням великих товарних партій на палетах.

Такий варіант комбінованого ланцюгу постачань дозволяє суттєво скоротити витрати у порівнянні з доставкою такого ж обсягу продукції автомобільним транспортом.

Переваги перевезення товарів вагонними нормами:

 1. Велика вантажопідйомність вагону (66-68т)
 2. Можливість розміщення палет у 2 яруси, що дозволяє завантажити у вагон 52-54 американки або до 80 європалет.
 3. Відчутна економія витрат на логістику порівняно з доставкою автомобільним транспортом
 4. Незалежність від погодних умов

Спираючись на наявний досвід роботи у мультимодальних перевезеннях, пропонуємо потенційним клієнтам «під ключ» послугу експедирування, прийому, перевалки та завантаження залізничних вагонів на складі у місті Вишневе з палетованим вантажем наступних категорій:

 1. Фасовані будівельні суміші та оздоблювальні матеріали
 2. Фасовані харчові інгредієнти
 3. Паливні пелети
 4. Бакалійна продукція
 5. Промислова хімія (не ADR) – полімери, мастила
 6. Поліграфія
 7. Промислове обладнання на палетах

Наша компанія є акредитованим вантажоотримувачем у системі Укрзалізниці, вагони приймаються від залізничної станції Вишневе і доставляються на територію складського комплексу маневровим тепловозом, залізнична гілка підходить прямо до вантажної рампи.

Процес прийому товарної партії, що постачається залізничним вагоном, складається з наступних етапів:

 • відстеження руху вагона у системі Укрзалізниці
 • оформлення транспортної та митної (за необхідності) документації
 • прийом вагону на залізничній станції Вишневе
 • транспортування вагону маневровим локомотивом до вантажної рампи на території складського комплексу
 • вивантаження товару з вагону
 • завантаження продукції в автотранспорт замовника

або

 • переміщення товару на склад логістичного оператора для подальшого зберігання
 • прибирання вагону та повернення його на станцію Вишневе

Для того, щоб замовити перевалку вантажу, замовнику необхідно надати інформацію:

 • найменування товару, що транспортується, загальний обсяг та вага продукції брутто
 • габаритні характеристики вантажних одиниць, тип пакування або різновид тари
 • планова дата приходу вагона та час подання автомобілів під завантаження
 • вимоги до оформлення транспортної та митної документації
 • вимоги до виконання операцій розвантаження та завантаження

Керуючись отриманими даними, наші логісти визначають тип та кількість одиниць спецтехніки, необхідні умови складування та зберігання товарів, на основі чого формується вартість послуг для замовника.

Склад з жд гілкою

Головне завдання складської логістики - скоротити час транспортування вантажів і оптимізувати ціну їх транспортування. Найбільш доцільними в ціновому аспекті і з безпеки в даний час є перевезення залізничним транспортом. Використання складських приміщень з жд гілкою - найоптимальніше рішення для фірм, що перевозять товари по залізниці, адже дане рішення спрощує зберігання товарів, навантажувальні роботи, і зберігає час на транспортування товарів на станцію Київ.

Наша компанія надає в оренду склад з жд гілкою з зручними під'їзними шляхами для навантаження-розвантаження товарів. Наш склад з жд гілкою Київ оснащений новітньою вантажно-розвантажувальної технікою, обладнанням для маркування вантажів, і всім необхідним для швидкої і ефективної логістичної діяльності. Склад з жд гілкою обладнаний комплексною системою безпеки, відеоспостереженням і цілодобовою охороною території Києва. Складські приміщення Харків мають підведену жд гілку від залізничної магістралі, що дозволяє легко підганяти вагони, цистерни, майданчики з контейнерами. Вантажно-розвантажувальні роботи Дніпро проводяться як вручну, для тендітних товарів, так і з застосуванням навантажувачів для палет або крана-балки для габаритних великовагових вантажів.

Кому потрібен склад з жд гілкою:

- Склад з жд гілкою необхідний компаніям, що перевозять негабаритні вантажі. Як правило, вони віддають перевагу залізничним перевезеням. Наявність складу з жд гілкою Київ дозволяє працювати з великими обсягами великовагових, насипних, навалювальних і наливних вантажів.

- Склад з жд гілкою потрібен компаніям Дніпро, які не мають власних складів Дніпро, спеціальної техніки та кваліфікованого персоналу.

- Склад з жд гілкою Харків підходить клієнтам, для яких важлива економія коштів і часу.

- Склад з жд гілкою потрібен компаніям, яким необхідно зручне розташування складу поруч із залізницею Київ.

Головні переваги застосування складу з жд гілкою:

1. Незалежність залізничного транспорту від погоди.

2. Безпека жд транспортування і збереження вантажу, надзвичайні події на залізниці трапляються вкрай рідко.

3. Оптимізація фінансових витрат. На сьогоднішній день транспортування товару за допомогою залізничного транспорту коштує значно дешевше, ніж перевезення авто- та авіатранспортом. А в окремих випадках залізничний транспорт - це єдиний можливий спосіб доставити певний вантаж.

4. Істотна економія часу при вантажно-розвантажувальних роботах. Вантаж зі складу Харків можна відвантажувати відразу в вагони.

5. Завдяки розвиненій залізничній мережі в Україні, можлива відправка самих різних вантажів в найвіддаленіші точки країни.

Чому варто вибрати склад з жд гілкою від компанії "Diad Logistic"?

- Склад з жд гілкою Дніпро зручно розташовані поблизу основних шляхів сполучень.

- Гарантуємо якісне зберігання вантажів і незмінність їх характеристик, забезпечуємо необхідний температурний режим, режим вологості і освітлення.

- Беремо на себе повну матеріальну відповідальність за вантажі, що зберігаються і обробляються на наших складах Київ, Дніпро, Харків.

- Приймаємо в роботу будь-які обсяги вантажів в містах Дніпро, Харків, Київ.

- Наше склад з жд гілкою повністю автоматизований, що істотно скорочує час і витрати на обробку вантажів Харків. У нашому розпорядженні - новітнє програмне забезпечення, яке легко інтегрується з програмним забезпеченням замовника.

- Ми маємо в своєму розпорядженні якісне спеціалізоване обладнання - вантажну техніку, рампи з плаваючими зрівняльними платформами, кран-балку.

- Пропонуємо нашим клієнтам комплексні логістичні рішення. Крім надання складу з жд гілкою, також проводимо облік, сортування, маркування вантажів, оформлення документів Харків.

- Склад з жд гілкою укомплектований досвідченим кваліфікованим персоналом, якому можна повністю довіряти.

- Пропонуємо гнучкі тарифи і прозоре ціноутворення на послуги складу з жд гілкою. Оплата здійснюється тільки за фактично надані послуги.

Ми маємо багаторічний досвід роботи в складській логістиці та прекрасну репутацію. З нами якісний сервіс і вигідні умови співпраці Вам забезпечені!