Крос-докінг

логістика в Києві, Харкові, Дніпрі
Послуги крос-докінгу
Крос-докінг (у Києві, Дніпрі, Харкові)

Крос-докінг (у Києві, Дніпрі, Харкові)

прийом, перевантаження, експедирування та доставка товару замовника у торговельні мережі або лінійний роздріб без зберігання на складі

Головні переваги використання крос-докінгу:

  • зменшення часу доставки продукції кінцевому споживачу
  • зниження бюджету на логістику - немає витрат на зберігання товару
  • випередження конкурентів
  • збільшення товарообороту

Ми би хотіли розповісти більш детально про одну з найпопулярніших послуг компанії «ДИАД-ЛОГІСТИК», яка надається на базі власних філіалів у Києві, Харкові, Дніпрі.

Мова піде про крос-докінг, тобто про процес прийому та відвантаження товарів через склад напряму, без розміщення у зоні довгострокового зберігання.

Концепція послуги крос-докінгу полягає у тому, що склад працює не як місце тривалого зберігання продукції, а на його зовнішніх потужностях (вантажна рампа з воротами, зона прийому/збірки замовлень) відбувається організація вантажних потоків без використання власне складської площі, такий формат забезпечує високу швидкість прийому та обробки товарів.

Під час надання послуги крос-докінгу велика партія товару, що приїхала у великотоннажному магістральному транспорті (як правило, це 20-тонна фура), розділяється на дрібніші товарні партії (окремі палета або короби), перевантажується у дрібнотоннажний міський транспорт та без затримок (зазвичай, у той самий день) доставляється далі до пунктів призначення (магазинів торговельної мережі, розподільчих логістичних центрів рітейлу або до складів покупців).

Операція крос-докінгу зазвичай застосовується як планова схема регулярних доставок невеликих обсягів продукції до торговельних мереж, але може використовуватися також у випадках непередбачуваних ситуацій (якщо товар через якісь причини не може бути доставлений на склад або у магазин, а автівка з ним вже зафрахтована на наступний рейс)

Як ми зазначали раніше, процедура перевантаження товару з однієї машини на інші виключає необхідність розміщення продукції на складах тривалого зберігання, що дає низку переваг для замовника:

  • скорочення часу на постачання товару кінцевому споживачу
  • мінімізація ризиків, пов’язаних з дотриманням термінів придатності та температурного режиму постійного зберігання
  • зниження витрат на логістику через відсутність витрат на зберігання
  • випередження конкурентів
  • збільшення товарообороту за рахунок регулярного поповнення запасів на полицях торговельних точок

Логістична обробка вантажів з допомогою крос-докінгу за наявності достатньої кількості операційної площі та вантажної техніки не потребує багато часу, тому на сьогоднішній день це оптимальне рішення для доставки продукції з коротким терміном зберігання або такої, що потребує спеціальних умов зберігання.

Переваги такого сервісу вже оцінили постачальники швидкопсувної продукції, компанії, які працюють за схемою дропшипінгу, великі торговельні мережі, які передали доставку останньої милі логістичним операторам.

Послуги крос-докінгу

Крос докінг логістика, або наскрізне складування - сучасна унікальна система логістики, при якій компанії мають можливість економити фінанси, і при цьому обробляти замовлення в короткі терміни. Крос докінг логістика від компанії "Diad Logistic" виключає тривале перебування вантажів на складі. Крос докінг логістика включає такі заходи: прийом, перевантаження, експедирування і транспортування вантажу замовнику. Сама ідея послуги крос-докінгу базується на тому, що склад призначений не для тривалого зберігання товарів, а для організації вантажопотоків, що і забезпечує високу швидкість процесу прийому і обробки товарів. В рамках послуги крос-докінгу Київ велика партія товару дробиться на товарні партії і оперативно транспортується далі за призначенням.

Крос докінг логістика має безсумнівні переваги - мінімум фінансових витрат на складські заходи, що дозволяє знизити вартість товару для кінцевого споживача, і оперативність доставки. Послуги крос-докінгу Дніпро забезпечують істотну економію складських площ.

Крос докінг - оптимальне рішення для багатьох компаній-виробників товарів Харків. Також крос докінг логістика сприяє збільшенню товарообігу компанії, і як наслідок - її фінансової стабільності.

Для кого актуальна крос-докінг логістика?

Крос-докінг логістика Дніпро актуальна для компаній-постачальників, які мають справу з об'ємними вантажами. Послуги крос-докінгу тим вигідніше, чим більший об'єм вивантаження.

Послуги крос докінгу Київ потрібні для обробки товарів, які користуються стабільним попитом, а також сезонних товарів. Товари з обмеженим терміном придатності також вимагають послуги крос докінгу, адже склади, що надають дану послугу, в середньому на 30% збільшують швидкість доставки вантажів.

Також крос-докінг логістика Дніпро потрібна для вантажів у великих обсягах і для товарів, які беруть участь в рекламних акціях.

Крос-докінг актуальний для постачальників Харків, які постачають товари малими партіями, але в широкому асортименті. Також крос-докінг логістика актуальна, коли товари від різних постачальників об'єднуються в одне замовлення для конкретного одержувача.

Послуги крос-докінгу Дніпро актуальні в розподільних центрах великих роздрібних мереж.

Етапи послуги крос-докінгу

Крос докінг логістика Харків здійснюється в один або два етапи. Якщо вантаж йде через склад у своїй первісній комплектації і не розбивається на товарні партії, це одноетапний крос докінг. Якщо ж партія розбивається і комплектується, - це двоетапний крос докінг. Обидва варіанти послуги крос-докінгу не передбачають довге перебування товару на складі Харків.

Послуги крос-докінгу від компанії "Diad Logistic" включають такі заходи:

- швидка комплектація замовлень та товарних партій;

- упаковка і перепакування товару в рамках послуги крос-докінгу;

- маркування за міжнародними стандартами і стикеровка;

- облік, сортування і розподіл товару;

- в разі необхідності - поштучна обробка товару в рамках послуги крос-докінгу.

Крос докінг логістика від "Diad Logistic" - переваги

1. Крос докінг логістика здійснюється оперативно. Суттєве зменшення термінів доставки товару - це гарантія збереження його початкових характеристик.

2. Послуги крос-докінгу на наших складах Дніпро, Київ, Харків повністю автоматизовані. Крос докінг логістика здійснюється із застосуванням сучасного обладнання, що дозволяє нам надавати нашим клієнтам якісні послуги крос-докінгу відповідно до європейських стандартів обслуговування.

3. Забезпечуємо прозору і доступну цінову політику на послуги крос-докінгу в містах Дніпро, Харків, Київ.

4. Пропонуємо нашим клієнтам персоналізовані логістичні рішення в рамках послуги крос-докінгу, щоб максимально заощадити ваші фінанси і час.

5. Надаємо прозору звітність на всіх етапах послуги крос-докінгу Харків.

6. В рамках послуги крос-докінгу беремо на себе повну матеріальну відповідальність за Ваш вантаж.

7. Крос докінг логістика Київ здійснюється висококваліфікованим і надійним персоналом.